23 Mayıs 2011 Pazartesi

Metroseksüel erkekler içinmiş?TÜRKİYE’de “Erkekler slip mayo mu yoksa şort mayo mu giysin?” tartışmaları devam ederken İspanyol tasarımcılar kadın mayolarını erkek modasına uyarladı.

Barcelona Moda Haftası’nda podyuma çıkan erkekler mayolarını yine bu yazın trendi sandaletlerle tamamladı. İspanyol Jan Iu Mes modaevinin tasarladığı rengârenk mayolar erkek modasında yeni bir çığır açacak gibi görünüyor.habertük teki bu haberi paylaşmak istedim istedim de ama yakışmamış değil mi?
yakışmış mı? yok canım bunu giyince hanımabla demek geldi içimden,şöyle güllüsünü ,hatta eteklisini de yapmışlardır,hatlarını belli etmek istemeyen metroseksüel beyler için ne dersiniz?
yok yok size Türkiye'erkeklerinden iş çıkmaz,

çıkar mı yoksa? :))
neyse en iyisi yazın plajlardaki görüntülere göre ,ya da metroseksüellikleriyle övünen bazı erkek ünlülere göre karar vermek,onlar giyerse halktan metroseksüel beylerde giyer,ne de olsa moda olacak demi ama yani? :PpP
ne günlere kaldık bizler böyle?

bak şimdi ne diye etiketlesem bulamadım,erkek modası mı desem yoksa başka bişey mi?
neyse bi bakayım en uygun ne diye etiketlenir ki bu? :D
yazımı da mavi renkte yapayım,
mayoyla uyumlu olsun görüntü bozulmasın :)

1 yorum:

Taze kahve dedi ki...

Aynı fikirdeyim canım ya olmamış. :/ Ama paylaşım için sağol fikrimiz olması için bilgimiz olması gerek :)Sevgiler canım ....